NATJEČAJ ZA POSAO VODITELJA UREDA HPS-a

Opis posla:

- samostalno vođenje ureda HPS-a,

- zaprimanje, kontrola, obrada  i sustavno čuvanje poslovne i druge dokumentacije,

- ažuriranje baze igrača, klubova i županijskih saveza kao članova HPS-a,

- organizacija i provedba svih službenih natjecanja HPS-a,

- skrb o zakonitosti rada i suradnja s nadležnim institucijama,

- korespondencija s domaćim i međunarodnim sportskim organizacijama,

- vođenje službene internetske stranice Saveza,

- ostali poslovi po nalogu tajnika i predsjednika HPS-a

Uvjeti:

-minimalno SSS, završeno trogodišnje ili četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje

-napredno poznavanje rada na računalu,

-odlično poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje),

-komunikativnost i sklonost timskom radu,

-izražena odgovornost i samostalnost,

Prednosti:

-iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima,

-poznavanje organizacije i ustroja HPS-a,

-poznavanje sustava natjecanja HPS-a, EDU-a i drugih pikado asocijacija

-poznavanje drugih stranih jezika,

-korištenje Worda, Excela, Power Pointa, Outlooka, Interneta,

Vrsta zaposlenja:

Honorarni posao na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zapošljavanja

Potrebna dokumentacija:

Zamolba
Životopis
Dokumenti (svjedodžbe, preporuke, dokazi o usavršavanju i sl.)

Zamolbe je moguće predati, poštom na adresu: Hrvatski pikado savez, Avenija Dubrava 238, Zagreb ili na mail: hps@hps-dart.hr,  zaključno sa 31.08.2018 godine.

*Napomena: svi kandidati čija prijava bude potpuna i pravovremena bit će obaviješteni o daljnjem tijeku izbora najpovoljnijeg kandidata. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će podvrgnuti testiranju iz područja poznavanja engleskog jezika i poznavanja rada na računalu.