Od 25. do 31. listopada u Slovačkoj u Šamorinu će se održati IDF World Softip Darts Championsip 2025 na kojem će nastupiti i Hrvatska sa svim svojim reprezentacijama.
Nakon detaljnih i nekoliko puta prepravljanih pravila i rasporeda objavljenih za IDF World Softip Darts Championsip 2025 vrijeme je da vas obavijestimo o istima.
Službena stranica IDF-a - https://www.softdarts.sport/
PRAVILA NATJECANJA - https://www.softdarts.sport/post/published-the-new-idf-playing-and-tournament-rules
Pojašnjenje i sažetak novih pravila - https://www.softdarts.sport/post/wsdc-clarification-and-executive-summary
RASPORED NATJECANJA - https://www.softdarts.sport/post/wsdc-schedule-of-the-event
Sukladno pravilima i propisima IDF-a svi igrači i igračice iz Hrvatske koji žele nastupiti u Slovačkoj na IDF World Softip Darts Championsip 2025 morati će napraviti sljedeće:
- Popuniti podatke za IDF licencu koje će HPS proslijediti vodstvu IDF-a
- Platiti IDF licencu u iznosu 25 eura
Prijava i uplata za pojedini turnir na "IDF World Softip Darts Championsip 2025" će se raditi na licu mjesta za zapisničkim stolom u Šamorinu.
Potrebni podatci za IDF licencu
Ime
Prezime
Datum rođenja
Mijesto rođenja
Državljanstvo
Spol
Broj putovnice
Datum isteka putovnice
Podatke ispuniti na sljedećoj poveznici - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUYTno9dTrkK1lj7MkUmk1-u3PtOBt08mEoEoLPF8W0b32Rw/viewform?usp=header
Ispunjene prijave će HPS proslijediti vodstvu IDF-a.
Cijena IDF licence iznosi 25€. Iznos potrebno uplatiti na račun saveza.
PODACI ZA UPLATU:
PLATITELJ: upišite svoje podatke
PRIMATELJ: Hrvatski pikado savez, Avenija Dubrava 238, 10040 Zagreb
IZNOS:
IBAN PRIMATELJA: HR2724020061100629151
MODEL: ostaviti prazno
POZIV NA BROJ ODOBRENJA: broj mobitela uplatitelja (npr. 098-1234-567)
OPIS PLAĆANJA: navesti svrhu (IDF licenca)
EKIPNA NATJECANJA
Ekipe moraju biti registrirane prije početka natjecanja, a krajnji rok je 30.09.2025
Registracije za ekipe se šalju na email: wsdc@idfdarts.org
BULLSHOOTER IDF World Championships 2025
Paralelno sa IDF Svjetskim prvenstvom u elektroničkom pikadu u slovačkom Šamorinu će se održati i Bullshooter Svjetsko prvenstvo 2025. Za razliku od IDF Svjetskog prvenstva u elektroničkom pikadu u Bullshooter Svjetskom prvenstvu 2025 će biti ograničen broj igrača, a broj po svakoj reprezentaciji je odredio IDF. Sukladno pravilima IDF-a Hrvatsku će predstavljati 4 igrača i 2 igračice. U još jednoj posebnoj objavi za IDF World Softip Darts Championsip 2025 ćemo objaviti i imena naših igrača i igračica koji će nas predstavljati na Bullshooter Svjetskom prvenstvu 2025.