EDU Europsko prvenstvo - utorak 13.06.2023. - Zvonimir Sesartić i Josip Ljubas viceprvaci Europe u parovima

Bravo i za sve ostale naše kombinacije koje su u konkurenciji 119 parova ostvarili odlične rezultate, a najbolji od naših ostali predstavnika su bili na 7.mjestu Ivica Cavrić i Tino Babić, dok su na devetom mjestu završili Marko Janjić i Vladimir Lešić, Mario Čegir i Neven Rešetar, te Ivan Poljak i Ivan Močić.

U ženskoj konkurenciji najbolje plasmane su ostvarili Marijana Puček i Jasminka Adamec Mrnjec, te Maja Tešija i Natalija Šimac na 13. mjestu.

Juniori Dino Živković i Zvonimir Pervan - 3. mjesto

U juniorskoj konkurenciji smo imali naše dvije kombinacije. Karlo Barunčić i Toni Cvitanović su osvojili odlično 5. mjesto, dok su naši prošlogodišnji viceprvaci Europe, kombinacija Zvonimir Pervan i Dino Živković ovaj put osvojili brončano odličje. Bolji od njih su bili turski par koji je osvojili srebro i talijanski par koji je osvojio zlato.

Ovaj bogat i uspješan dan upotpunili su naši predstavnici odličnim rezultatima na Open turnirima.

U Open Triple Mix-u naša kombinacija Nađa Serdarević, Alan Ljubić i Mladen Carić je osvojila 4.mjesto.

Romeo Grbavac u Open 301 M.O. osvojio je 2. mjesto, dok je Ana Mamut isti uspjeh ostvarila u ženskoj konkurenciji na Open 301 M.O.