Molimo sve zainteresirane pikado klubove, da do 30.rujna 2025., dostave svoje kandidature sa suorganizaciju jednog od županijskih Mastersa ili ekipnog kupa.
Kandidature poslati u pisanom obliku, na mail saveza: psvsz@dart.com.hr
Uvjet za suorganizaciju jednog od županijskih Mastersa je minimalno 5 ISPRAVNIH pikado aparata(s tim da tko god može postaviti 6 ili više aparata u prostor odigravanja, obavezan je to i učiniti).
Uvjet sa suorgnizaciju ekipnog kupa je prostor u koji može stati 8+ pikado aparata, i sve ekipe koje se natječu.
U kandidaturi obavezno navesti lokaciju i adresu u kojoj bi se događaj odvijao, te istu potpisati i ovjeriti žigom kluba.
Izvršni odbor će nakon zaprimljenih kandidatura, izabrati one koji će biti suorganizatori naših događaja i skrojiti kalendar za nadolazeću sezonu.