Osvrt na 6.PSVSŽ Masters

PS VUKOVARSKO SRIJEMSKI

Osvrt na 6.PSVSŽ Masters
U subotu 08.02.2025., u Otoku je odigran 6. županijski Masters, a najviše razloga za zadovoljstvo su imali Zvonimir Lešić i Ivan Filipović.

U prelijepom ambijentu svečane sale "Elegant" u Otoku, odigran je 6.PSVSŽ Masters, a najbolji su bili Zvonimir Lešić i Ivan Filipović, igrajući međusobno finale u obje discipline dana.

No krenimo redom:

Kao i do sada, dan smo počeli disciplinom Cricket, sa ukupno 38 igrača u ždrijebu. Vrhunski prostor za igru, kao da je u igračima pobudio neku dodatnu želju za igrom, što se moglo vidjeti odmah u samom startu, a pogotovo na kraju.

Poslije mnoštva zanimljivih mečeva, finale su na kraju odigrali Zvonimir Lešić i Ivan Filipović, a bolji je bio Lešić koji je bez poraza osvojio turnir. Zvona i dalje drži odličan nivo forme, i nadamo se, da će tako i ostati. Iako je Filipović izgubio u polufinalu desne od Marijana Milušića, lijevom stranom se vratio u veliko finale, ali dalje od 2.mjesta nije išlo. Treća pozicija na kraju za Marijana Milušića, koji je igrao na sličnom nivou kao i finalisti, ali nažalost presudilo je par sitnih promašaja za veći plasman.

Najbolja dama u disciplini Cricket je bila Julijana Đurković.

Svi rezultati discipline Cricket.

Nakon uzbuđenja u Cricketu, krenuli smo i sa disciplinom 501 D.O. Ukupno je zaprimljeno 70 prijava, i nešto iza 19 h krenuli smo sa igrom. Velik broj igrača, odužio je turnir, pa je sama završnica ušla u novi dan. A kao i u prethodnoj disciplini, na kraju su se u finalu našli Ivan Filipović i Zvonimir Lešić, ali je ovoga puta rezultat bio obrnut, i pobjednik je bio Filipović. Ica je bez poraza uzeo ovu disciplinu, a igre koje je pružio u samoj završnici su bile odlične. Izlaz na 92 u 5.krugu grand finala, donio mu je pljesak svih nazočnih. 2.mjesto ovog puta za Lešića, koji je pred kraj turnira malo usporio, i bolje protiv odličnog Filipovića nije išlo. Treće mjesto osvojio je Gabrijel Kljaić, koji je odličnim igrama u završnici stigao do finala lijeve strane, i dalje nije išlo. Ali definitivno dobar rezultat za njega, i nadamo se, da će nastaviti tim putem, jer svi znamo kakve partije zna odigrati. 4. mjesto, tzv "drvena medalja", pripalo je Mariu Marojeviću.

Najbolja dama u disciplini 501 D.O. bila je Katarina Vidačković.

Treba napomenuti,da je pobjednik discipline 501 D.O., osvojio i umjetničku sliku naše članice i umjetnice Julijane Đurković, kao dodatni poklon od suorganizatora Pk Otok.

Svi rezultati discipline 501 D.O.

Fotogalerija sa 6.PSVSŽ Mastersa.

Naredni županijski Masters je 01.03.2025. u Gunji u suorganizaciji sa PK D Mol.

Vidimo se i tamo.

Sportski pozdrav!

 
Pričekajte...