U suorganizaciji sa PK Cerna, na lokaciji Cluba Bonanca, odigran je 1.PSVSŽ Masters, za sezonu 2025./2026. Dvije pojedinačne disclipine(Cricket i 501 DO). bile su na rasporedu ove subote u Cerni.
Od 15 sati, krenuli smo sa prvom disciplinom dana(Cricket), u koju se prijavilo 25 igrača. Uz nešto laganiji start, kako je turnir odmicao bilo je sve više zanimljivih mečeva, dobrih pogodaka, a i velikh promašaja. Na kraju svega toga, najbolji je bio Marijan Milušić(City Caffe 2) koji je bez poraza osvojio disciplinu Cricket. Milušić je redom pobijedio Perkunića, Bjelopavlovića, Marojevića, Vidačkovića, i dva puta Marka Filipovića, te zasluženo stavio zlato oko vrata. Drugo mjesto osvojio je Marko Filipović(City Caffe 3), koji je do samog finala igrao vrlo lijep pikado, i zasluženo je uzeo srebrnu medalju. I zadnje mjesto na postolju je otišlo u Gradište, a osvojio ga je Ivan Filipović(City Caffe).

Četvrti je bio Denis Kljaić(Tri Točke), a 5.mjesto su osvojili Stjepan Matanović(Sport Caffe) i Mario Vidačković(City Caffe 2). Najbolja dama u Cricketu je bila Katarina Vidačković(City Girls).

Svi rezultati discipline Cricket:
Nakon Cricketa, uslijedila je i glavna disciplina dana, odnosno 501 D.O. Ukupno 55 igrača se prijavilo u turnir. Treba istaknuti, da je bilo dosta novih, mladih lica na ovom turniru, što nas jako raduje. Nadamo se, da će se tako i nastaviti, i da će ova "mladost" potaknuti naše starije, rutinirane igrače, da povećaju svoj odaziv na turnire.
Kao i u Cricketu, i ovdje je turnir započeo u laganom ritmu, da bi se u samoj završnici ubrzalo i vidjeli smo neke odlične legove. Zlato i naslov pobjednika uzeo je Stjepan Matanović(Sport Caffe), koji je pobjedivši Marojevića, Ojvana, M.Filipovića, Vidačkovića, Milušića i na kraju I.Filipovića, osvojio disciplinu 501 D.O. bez poraza, i na tome mu čestitamo. Drugo mjesto osvojio je Ivan Filipović(City Caffe), koji je izgubio svoj prvi meč na desnoj strani, i onda je odigravši 10 mečeva(neki od njih su bili spektakularni) po lijevoj strani stigao skroz do finala, gdje je bio prvi na izazu u oba lega, ali je ipak izgubio od koncentriranijeg i iskusnijeg Matanovića. Treće mjesto u ovoj disciplini osvojio je Marijan Milušić(City Caffe 2), i sa dva podija na prvom PSVSŽ Mastersu, predvodi ljestvicu Masters serije, na samom njenom početku.

Četvrti u poretku je bio Ivan Bjelopavlović(Štitar), a 5.mjestu su zauzeli Stanislav Miličević(Ivankovo) i Mario Vidačković(City Caffe 2). Najbolja dama na ovom turniru bila je Kristina Dekanović(City Girls).

Svi rezultati discipline 501 D.O.
Poredak Masters serije nakon 1.PSVSŽ Mastersa
Galerija fotografija sa 1.PSVSŽ Mastersa
Sljedeći turnir je za malo manje od mjesec dana, a suorganizator će biti PK Štitar. Vidimo se i tamo.
Sportski pozdrav!
🎯🎯🎯🎯🎯